Jiří Fiřt
   
www.teamgym.cz
Úvodní strana
Výsledky závodů
Články
O TeamGymu
Oddíly
Systém soutěží TeamGym Junior
Termínová listina
Galerie
Literatura, výuka
Partneři
Mapa serveru


TeamGym \ .. \ Hlavní město Praha \ USK FTVS \ Členové \ Jiří Fiřt

Narodil jsem se v Praze 1.8. 1972. Od třetí třídy ZŠ se věnuji vrcholově sportovní gymnastice. Po základní škole se sportovním zaměřením jsem vystudoval sportovní gymnázium v Praze 7, Nad štolou 1. V součastné době jsem studentem FTVS UK v Praze, obor tělesná výchova a sport.

K mým největším úspěchům ve sportovní gymnastice patří několikanásobný titul mistra republiky v mistrovské třídě, jak už ve víceboji tak i na jednotlivém nářadí. Na poli mezinárodním je to 14. místo v jednotlivcích na ME 96 v Kodani, účast na čtyřech MS a na OH 96 v Atlantě.

Vedle sportovní gymnastiky jsem se začal věnovat před třemi roky soutěži EUROTEAM. Důvodů bylo hned několik. V prvním řadě atraktivní spolupráce holek a kluků, jelikož závodíme v kategorii MIX. Dále pak vidina výraznějšího úspěchu na mezinárodním poli, jelikož možnosti gymnastiky jsou v našich, tedy i mých podmínkách daleko omezenější. Navíc je Euroteam záležitostí poměrně větší skupiny lidí, což je pravý opak individuálního přístupu v gymnastice. Škoda jen, že nám nefandí víc lidí.

Naší společnou snahu se nám podařilo korunovat na nedávném ME EUROTEAM 98 v dánském Odense. Na v pořadí druhém ME se nám podařilo vybojovat 1. místo v kategorii MIX team. Jsme tedy teď mistři Evropy.

Volný čas nejraději věnuji jiným sportovním aktivitám. V létě kolo, tenis a divokou vodu, v zimě pak vše co je spojeno se sněhem: běžky, lyže, snowboard a v Praze lední hokej.


 

 Rychlé hledání
» podrobné hledání
 Další strany
Členové
»  [Jiří Fiřt]
»  Sabina Fiřtová
»  Gabriel Guevara
»  Daniela Hromádková
»  Jan Chrudimský
»  Simona Matušková
»  Marek Jelínek
»  Petra Portelová
»  Vít Kašpar
»  Klára Slavíková
»  David Potužník
»  Katka Fialová
»  Jan Žižka
»  Klára Vodičková
»  Jan Oprchal
»  Tereza Pavličková
»  Pavel Zita
»  Ivana Sluková
»  Radka Bičišťová