TeamGym - www.teamgym.cz  9.5.2007 

Článek o závodu Černopolní pohár TGJ
 | proběhl 22.4.2007 Brno |
 

Jak se již stalo dobrou tradicí,  pořádala TJ Slovan Černá Pole Brno dne 22.4.2007  Černopolní pohár v Teamgymu Junior. Letošního ročníku se zúčastnilo 22 družstev z celé republiky ve všech třech kategoriích.
V této pohárové soutěži bodují vždy dva panely rozhodčích nejdříve prostná a dále akrobacii a trampolínu.  I když se to může jevit jako zdlouhavé, zájemců o účast přibývá a tím dávají pořadateli tvrdý oříšek k rozlousknutí, jak dál. Máme celý rok na to, vymyslet nové prostory, kam se všichni pohodlně vejdeme, ale máme obavy, že soutěž ztratí svoji atmosféru. Co Vy na to?
Mě osobně oslovilo velké množství nejmladších družstev, což svědčí o tom, že se náš sport stále rozvíjí. Ještě pozitivnější je, že i děvčata, která již odrostla dětským střevíčkům a většinou obula ty ženské, překonala všechny obtíže se změnou postavy i starostmi se školou a vytrvala. K skoro zázrakům patří vždy muži, kteří dodávají "šťávu" každé soutěži. Tito byli sice jen 4, ale o to více se snažili.
Celá soutěž probíhala pod patronací p. místostarostky Mgr. Zdeňky Tůmové  ÚMČ Brno - sever, která také v závěru předala všem družstvům drobné odměny a poháry vítězům. Výsledky a fotogalerie již na webu TGJ jsou zveřejněny.

Eva Jalovecká
Ředitelka soutěže